Płatne typy

Darmową próbkę naszej wiedzy oraz umiejętności analitycznego poszukiwania wartościowych typów bukmacherskich znajdziecie na naszym profilu w serwisie blogabet pod adresem https://typy-bukmacherskie.blogabet.com. Sprawdź jak typują  zawodowi gracze bukmacherscy.

Nasza oferta płatnych typów dostępna tutaj.

Płatne typy – to usługa jaką kupujemy od zawodowych, profesjonalnych typerów i analityków bukmacherskich. Płatny typ jest analizowany przez ludzi z bardzo dużym doświadczeniem w zakładach bukmacherskich. Posiadają wiedzę z zakresu statystyki, szacowania ryzyka i prawdopodobieństwa. Znajdują argumenty i nie upublicznione informacje (insidery) na temat meczów i spotkań sportowych. Płatny typ można zakupić w formie abonamentu miesięcznego, kwartalnego lub rocznego. Często najbardziej skuteczni typerzy oferują swojego płatne typy jako pojedyncze zdarzenia i zakłady. Wtedy trzeba płacić każdorazowo za jeden typ bukmacherski. Najbardziej odpowiednie i pewne płatne typy można kupić w monitorowanych serwisach, które mają sprawdzone i pewne archiwum typów sportowych. Należy unikać zakupów od sprzedawców oferujących typy bez własnej strony internetowej i rozgłaszających się tylko przez adres e-mail.

 

Darmową próbkę naszej wiedzy oraz umiejętności analitycznego poszukiwania wartościowych typów bukmacherskich znajdziecie na naszym profilu w serwisie blogabet pod adresem https://typy-bukmacherskie.blogabet.com. Sprawdź jak typują prawdziwy zawodowi gracze bukmacherscy.

 

Nasze płatne typy oraz oferty możecie śledzić tutaj.

 

Arsenal's Spanish midfielder Santi Cazor

 

Dlaczego warto korzystać z płatnych typów bukmacherskich.

Płatne typy dają wiele zalet. Gracze oszczędzają swój czas i zamian otrzymują wartościowe typy – określane w środowisku bukmacherskim jako valuebety. Kupione przewidywania i typy są sprawdzone przez ludzi osiągających zysk od lat i zarabiających na zakładach. Otrzymujemy gwarancję otrzymania najlepszych typów na dany dzień. Osoby odpowiedzialne za ustalanie kursów dla bukmacherów często popełniają błędy, które są wyłapywane przez innych analityków.  To oni później te zawyżone kursy odsprzedają w formie płatnych typów.

Uwaga na oszustów

Często możemy natknąć się oszustów oferujących płatne typy w bardzo niskiej cenie i formie taniego abonamentu. Niektórzy również kradną typy z innych wartościowych serwisów. Gdy kradzież zostanie wykryta zostają ukarani przez zablokowanie dostępu do strony i brakiem zwrotu pieniędzy. Później Ci resellerzy wysyłają fałszywe typy niby pochodzące z tych wartościowych stron. Brak monitoringu serwisu, zapewnień i gwarancji również powinien zapalić u nas lampkę ostrzegającą.

Kupuj typy tylko w renomowanych stronach i bez linków afiliacyjnych

Tak, brak linków afiliacyjnych jest postawą i gwarancją, że otrzymamy typy o najwyższej wartości i typerom typujących w danym serwisie zależy na naszych wygranych. Serwisy te nie będą otrzymywać pieniędzy i zysków z przegranych zakładów swoich klientów.

Dlaczego sprzedają typy zamiast sami je obstawić?

Dla początkujących graczy może wydawać się to dziwne. Skoro mają kurę niosącą złote jaja to powinni sami zakładać się u bukmachera i osiągać zysk. Niestety żaden bukmacher nie lubi graczy wygrywających i dąży to ich usunięcia. Metody mają różne, zaczynając od limitowania stawek do zamykania kont takich typerów. Można zakładać fikcyjne konta na swoich znajomych i przyjaciół, ale ta metoda na długo nie wystarczy, bo i te konta zostaną zlimitowane i zamknięte. Później jedynym sposobem na zarobieniu na własnych typach jest ich sprzedaż innych graczom bukmacherskim. To jest właśnie ta odpowiedź dlaczego gracze wygrywający prowadzą sprzedaż typów zamiast się sami założyć u bukmachera.

gracze wygrywający

 

Więcej o zakładach, kursach i podstawach bukmacherski dowiesz się innych artykułach dostępnych na naszej stronie internetowej -> najlepszysystemnabukmachera.wordpress.com

 

 

 

 

Reklamy